Dystrybutory filtrujące wodę

W ofercie Aqua Żywiec znajduje się wiele różnych rodzajów wody. Jakie?

Zajmujemy się dystrybucją wody źródlanej. Realizujemy dostawy zarówno do gospodarstw domowych, jak i firm oraz biur. W naszej ofercie znajduje się pięć różnych rodzajów wód, więc powinny wpasować się w gusta każdego.

„Aqua Żywiec” jest wodą niskosodową, czerpaną z górskiego źródła „Ceretnik” w Ślemieniu k. Żywca. Jest także dostępna w wersjach smakowych, które nie zawierają cukru ani konserwantów. „VITAL” jest wodą niskozmineralizowaną, wydobywana ze źródła Elite Minerale w Parku Pojezierza Wałeckiego.”BORJOMI” pochodzi z gruzińskiej doliny Borjomi. Jest nasycona kwasem węglowym z zawartością dwuwęglanu sodu. Pomaga to między innymi w różnych chorobach żołądka, nerek, wątroby, czy w zaburzeniach przemiany materii. U stóp Ślężańskiego Parku Krajobrazowego jest źródło „BonArt”, pełni naturalnej wody źródlanej. „S.Pellegrino”, włoska woda gazowana, pochodzi z miejscowości Bergamo. Pasuje ona do finezyjnych potraw i wykwintnych trunków.

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę główną. >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jesteśmy rodzinną firmą traktującą każdego Klienta w sposób indywidualny i profesjonalny. Podstawowym profilem naszej działalności jest dystrybucja wody źródlanej niskozmineralizowanej, którą można pić w dowolnych ilościach. Aqua Żywiec dostarcza wodę z najlepszych polskich źródeł i soki do firm, instytucji publicznych, domów oraz placówek oświaty. Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez klienta lub w 24h od złożenia zamówienia. Dostarczamy wodę na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy.