Dostawy wody Goleniów

WODA DLA FIRM / SZKÓŁ / DO BIURA – GOLENIÓW

 

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Tel. 606 178 438, 722 149 704
e-mial: woda@aquazywiec.pl

 

DOSTAWY WODY – Goleniów

Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez Klienta lub w 24h od złożenia zamówienia. Realizujemy usługi w woj. lubuskim i zachodniopomorskim.

OFERUJEMY

  1. Szeroki asortyment opakowań, butle 19l, butelki szklane 0,5l oraz Pet 0,5l i 1,5l
  2. Kompleksowe zaopatrzenie w wody mineralne: firm, zakładów pracy, urzędów, biur, sklepów oraz Klientów indywidualnych.
  3. Sprzedaż / wynajem urządzeń do dozowania wody w butlach 19l z możliwością jej schładzania i podgrzewania, oraz inne akcesoria do dozowania wody.

woda 19l - dostawy wody

Woda do biura, dostawcy wody do firm – Goleniów

Nie ma wątpliwości, że woda jest niezbędnym składnikiem zdrowej diety. Jest to również podstawa dobrej higieny. Dla firmy, ważne jest, aby zawsze mieć wodę dostępną w biurze, aby pracownicy mogli się nawodnić, a klienci byli zapewnieni, że dba się o ich wygodę. Aqua Żywiec Goleniów to dostawca wody do firm, który oferuje szeroki wybór opcji dostawy. Są w stanie zaoferować rozwiązania dopasowane do potrzeb każdej firmy. Dzięki ich usługom, możesz mieć pewność, że Twoja firma jest gotowa na potrzeby swoich pracowników i klientów.

 

Dystrybutory wody Goleniów

Chcesz zapewnić swoim pracownikom komfortowe i zdrowe warunki pracy? W takim przypadku, powinieneś zwrócić uwagę na ofertę firmy Aqua Żywiec. To profesjonalny dostawca wody źródlanej, który szczególnie poleca swoje produkty dla biur, firm oraz instytucji. Ale nie tylko – oferta jest dostępna również dla osób prywatnych. Ich butelki wody odpowiednio oczyszczone zostały i posiadają certyfikaty potwierdzające ich smak i zdrowotność. Dostępne są w wielu wersjach, zarówno zimne, jak i gorące, a także gazowane. Warto zadbać o zdrowie swoich pracowników, a woda od Aqua Żywiec na pewno im w tym pomoże!

Dostawy wody realizowane przez Aqua Żywiec zawsze mają miejsce w ustalonym z Klientem terminie lub do 24 godzin od otrzymania zlecenia. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu – woda dla firm Goleniów.

 

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Tel. 606 178 438, 722 149 704

e-mial: woda@aquazywiec.pl