Dostawy wody Stargard

WODA DLA FIRM / SZKÓŁ / DO BIURA – STARGARD

 

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Tel. 606 178 438, 722 149 704
e-mial: woda@aquazywiec.pl

 

DOSTAWY WODY – Stargard

Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez Klienta lub w 24h od złożenia zamówienia. Realizujemy usługi w woj. lubuskim i zachodniopomorskim.

OFERUJEMY

  1. Szeroki asortyment opakowań, butle 19l, butelki szklane 0,5l oraz Pet 0,5l i 1,5l
  2. Kompleksowe zaopatrzenie w wody mineralne: firm, zakładów pracy, urzędów, biur, sklepów oraz Klientów indywidualnych.
  3. Sprzedaż / wynajem urządzeń do dozowania wody w butlach 19l z możliwością jej schładzania i podgrzewania, oraz inne akcesoria do dozowania wody.

woda 19l - dostawy wody

Woda do biura, dostawcy wody do firm – Stargard

Aqua Żywiec Stargard to znakomity dostawca wody do biura. Firma ta zna się na swoim fachu i oferuje klientom wodę o wyjątkowym smaku i jakości. Dostawcy wody do firm boją się często, że ich klienci zdecydują się na zmianę dostawcy, jednak w przypadku Aqua Żywiec Stargard, klienci są zadowoleni z usług i nie chcą już szukać innych dostawców. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto chce uzupełnić swoją ofertę o doskonałej jakości i smaku wodę.

 

Dystrybutory wody Stargard

Szukasz dostawcy wody do swojego biura lub firmy? Aqua Żywiec to firma, która specjalizuje się w dystrybucji wody źródlanej i która jest w stanie zaproponować Ci korzystne ceny. Nie tylko możesz skorzystać z naszej usługi, ale możemy również dostarczyć wodę dla osób prywatnych lub instytucji. Oferta Aqua Żywiec obejmuje butelki o pojemności od 0,5 l do 19 l. Nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają ich jakość, czystość i smak. Oferujemy także różne rodzaje dystrybutorów wody, w tym zimną, gorącą lub gazowaną wodę. Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami już dzisiaj i podnieś komfort swojego miejsca pracy!

Dystrybutory są proste i bardzo szybkie w użyciu. Dostawy wody realizowane przez Aqua Żywiec zawsze mają miejsce w ustalonym z Klientem terminie lub do 24 godzin od otrzymania zlecenia. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu – woda dla firm Stargard.

 

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Tel. 606 178 438, 722 149 704

e-mial: woda@aquazywiec.pl