Dostawy wody Pyrzyce

WODA DLA FIRM / SZKÓŁ / DO BIURA – PYRZYCE

 

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Tel. 606 178 438, 722 149 704
e-mial: woda@aquazywiec.pl

 

DOSTAWY WODY – Pyrzyce

Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez Klienta lub w 24h od złożenia zamówienia. Realizujemy usługi w woj. lubuskim i zachodniopomorskim.

OFERUJEMY

  1. Szeroki asortyment opakowań, butle 19l, butelki szklane 0,5l oraz Pet 0,5l i 1,5l
  2. Kompleksowe zaopatrzenie w wody mineralne: firm, zakładów pracy, urzędów, biur, sklepów oraz Klientów indywidualnych.
  3. Sprzedaż / wynajem urządzeń do dozowania wody w butlach 19l z możliwością jej schładzania i podgrzewania, oraz inne akcesoria do dozowania wody.

woda 19l - dostawy wody

Woda do biura, dostawcy wody do firm – Pyrzyce

Chcesz zapewnić swojemu biuru możliwość korzystania z wody o wysokiej jakości? Aqua Żywiec Pyrzyce to dostawca wody do firm, który jest gotowy Ci w tym pomóc. Dzięki nam zaopatrzysz swoją firmę w naturalną i nieoczyszczoną wodę źródlaną z beskidzkich źródeł. Oferujemy Ci także wiele opcji, w tym filtry do wody, dystrybutory, a nawet kawy i herbaty, aby Twoje biuro było kompletnie wyposażone. Dla naszej firmy najważniejsze jest zapewnienie naszym klientom wody o najlepszej jakości oraz profesjonalną i szybką obsługę. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zacznij cieszyć się naturalną i zdrową wodą w swoim biurze.

 

Dystrybutory wody Pyrzyce

Zapewnienie pracownikom komfortowych warunków pracy to klucz do sukcesu każdej firmy. Dlatego warto zadbać o dostęp do czystej i zdrowej wody. W tym celu polecamy skorzystać z usług Aqua Żywiec – renomowanego dystrybutora wody źródlanej w atrakcyjnej cenie. Oferta skierowana jest przede wszystkim do biur i firm, ale zamawiać może również każdy chętny, bez względu na status. Oprócz butelek o pojemności 19l, 1,5l i 0,5l, dostępne są również dystrybutory z zimną, gorącą lub gazowaną wodą, pochodzące od renomowanych marek. Nasza woda posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, które potwierdzają, że jest zdrowa, czysta i przede wszystkim smaczna. Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty już dziś – Aqua Żywiec to gwarancja jakości i zadowolenia!

Dajemy do wyboru warianty z zimną, gorącą lub gazowaną wodą. Dystrybutory są proste i bardzo szybkie w użyciu. Dostawy wody realizowane przez Aqua Żywiec zawsze mają miejsce w ustalonym z Klientem terminie lub do 24 godzin od otrzymania zlecenia. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu – woda dla firm Pyrzyce.

 

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Tel. 606 178 438, 722 149 704

e-mial: woda@aquazywiec.pl