Dostawy wody Świebodzin

WODA DLA FIRM / SZKÓŁ / DO BIURA – ŚWIEBODZIN

 

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Tel. 606 178 438, 722 149 704
e-mial: woda@aquazywiec.pl

 

DOSTAWY WODY – Świebodzin

Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez Klienta lub w 24h od złożenia zamówienia. Realizujemy usługi w woj. lubuskim i zachodniopomorskim.

OFERUJEMY

  1. Szeroki asortyment opakowań, butle 19l, butelki szklane 0,5l oraz Pet 0,5l i 1,5l
  2. Kompleksowe zaopatrzenie w wody mineralne: firm, zakładów pracy, urzędów, biur, sklepów oraz Klientów indywidualnych.
  3. Sprzedaż / wynajem urządzeń do dozowania wody w butlach 19l z możliwością jej schładzania i podgrzewania, oraz inne akcesoria do dozowania wody.

woda 19l - dostawy wody

Woda do biura, dostawcy wody do firm – Świebodzin

Każde biuro potrzebuje odpowiedniej ilości wody, aby pracownicy mogli działać sprawnie przez cały dzień. Dlatego warto zastanowić się nad tym, czy zamówić dostawę wody od profesjonalnego dostawcy. W Świebodzinie funkcjonuje wiele firm oferujących taką usługę, która ułatwi życie w biurze. Dzięki regularnym dostawom wody, zawsze mamy pewność, że mamy czystą i świeżą wodę do picia, a to wpływa pozytywnie na efektywność pracy i samopoczucie pracowników. Dodatkowo, takie rozwiązanie jest również korzystne dla środowiska, ponieważ mniej zużywamy plastikowych butelek. Która firma w Świebodzinie jest godna zaufania? To już zależy od naszych preferencji i potrzeb.

 

Dystrybutory wody Świebodzin

Czy zależy Ci na komfortowych warunkach pracy dla swoich pracowników? A może potrzebujesz dostawcy wody do biura lub firmy? Pozwól, że przedstawimy Ci Aqua Żywiec – renomowaną firmę, specjalizującą się w dystrybucji wody źródlanej w atrakcyjnej cenie. Mimo że nasza oferta jest skierowana głównie do biur i firm, każdy może zdecydować się na zamówienie u nas – osoby prywatne, instytucje oraz placówki oświatowe i lokale usługowe. Wody, które oferujemy, są pakowane w butelki o pojemności 19, 1,5 oraz 0,5 litra i posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające, że są zdrowe, czyste i pyszne. Nasze dystrybutory pochodzą od uznanych marek, takich jak Wonbong Korea czy Prime Water, a my dajemy możliwość wyboru wariantów: zimnej, gorącej lub gazowanej wody. Spraw, aby Twoja firma była w pełni zafundowana – wybierz wodę od Aqua Żywiec.

Dystrybutory są proste i bardzo szybkie w użyciu. Dostawy wody realizowane przez Aqua Żywiec zawsze mają miejsce w ustalonym z Klientem terminie lub do 24 godzin od otrzymania zlecenia. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu – woda dla firm Świebodzin.

 

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Tel. 606 178 438, 722 149 704

e-mial: woda@aquazywiec.pl