Dostawy wody Wolin

WODA DLA FIRM / SZKÓŁ / DO BIURA – WOLIN

 

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Tel. 606 178 438, 722 149 704
e-mial: woda@aquazywiec.pl

 

DOSTAWY WODY – Wolin

Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez Klienta lub w 24h od złożenia zamówienia. Realizujemy usługi w woj. lubuskim i zachodniopomorskim.

OFERUJEMY

  1. Szeroki asortyment opakowań, butle 19l, butelki szklane 0,5l oraz Pet 0,5l i 1,5l
  2. Kompleksowe zaopatrzenie w wody mineralne: firm, zakładów pracy, urzędów, biur, sklepów oraz Klientów indywidualnych.
  3. Sprzedaż / wynajem urządzeń do dozowania wody w butlach 19l z możliwością jej schładzania i podgrzewania, oraz inne akcesoria do dozowania wody.

woda 19l - dostawy wody

Woda do biura, dostawcy wody do firm – Wolin

Aqua Żywiec to doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących dostawcy wody do biura. Firma oferuje wodę źródlaną, która pochodzi z czyściutkich górskich źródeł. Woda ta została starannie wyselekcjonowana i przetestowana przez fachowców, aby zapewnić klientom najwyższą jakość produktu. Aqua Żywiec proponuje również szeroką gamę dystrybutorów wody i coolerów, dzięki czemu każda firma może znaleźć urządzenie dopasowane do swoich potrzeb. Kontakt z firmą jest niezwykle prosty i szybki, a jej pracownicy zawsze są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości. Zdecydowanie warto skorzystać z usług Aqua Żywiec i cieszyć się najlepszą jakością wody dla swojego biura.

 

Dystrybutory wody Wolin

Jeśli zależy Ci na zapewnieniu swoim pracownikom komfortowych warunków pracy, to koniecznie zwróć uwagę na ofertę www.aquazywiec.pl. Ta renomowana firma oferuje dystrybucję wody źródlanej, która jest nie tylko smaczna, ale i zdrowa. Co więcej, wody te dostępne są w różnych pojemnościach i z różnymi parami – zimną, gorącą lub gazowaną wodą. Ceny są naprawdę atrakcyjne, a oferta skierowana jest nie tylko do firm i biur, ale również do osób prywatnych oraz instytucji, takich jak placówki oświatowe czy lokale usługowe. Aqua Żywiec oferuje również wysokiej jakości dystrybutory wody od renomowanych marek, takich jak Wonbong Korea czy też Prime Water. Odpowiednie certyfikaty potwierdzają, że wody są zdrowe, czyste i smaczne, dzięki czemu można mieć pewność, że zapewni się swoim pracownikom najlepszą jakość wody.

Dystrybutory są proste i bardzo szybkie w użyciu. Dostawy wody realizowane przez Aqua Żywiec zawsze mają miejsce w ustalonym z Klientem terminie lub do 24 godzin od otrzymania zlecenia. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu – woda dla firm Wolin.

 

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Tel. 606 178 438, 722 149 704

e-mial: woda@aquazywiec.pl