Szczecin

WODA DLA FIRM / SZKÓŁ / DO BIURA – Szczecin

Jedną ze specjalizacji firmy Aqua Żywiec jest dowóz wody w dowolne miejsce na terenie Szczecina i okolic. Proponujemy:

  • duże butle po 19 litrów – które nadają się do umieszczania w dystrybutorach na wodę.
  • butelki plastikowe po 1,5 i 0,5 l – będące podstawowym wyposażeniem w każdej firmie budowlanej, korporacji czy domu.
  • butelki 0,5 litra, które doskonale sprawdzają się na targi, konferencje i inne wydarzenia, a także jako asortyment sklepów i sklepików szkolnych.

Dostawy realizowane są bezpłatnie. Mogą mieć miejsce w ciągu 24 godzin od zamówienia lub cyklicznie w dogodnym dla Klienta momencie. Dzięki temu nie będzie trzeba więcej pamiętać o tym, żeby zamówić wodę do biura. Ta po prostu będzie regularnie przywożona do momentu wyrażenia chęci zrezygnowania z usługi.

Dostawa wody dla firm i osób prywatnych na terenie Szczecina

Dostarczamy wodę nie tylko do firm i placówek publicznych. Rozpoczęliśmy również realizację zleceń dla osób prywatnych, które zamawiają wodę w większych ilościach. Dlaczego to korzystne rozwiązanie? Kupowanie wody nie zawsze jest przyjemne – w końcu zgrzewki i 5-litrowe baniaki są ciężkie i nieporęczne podczas robienia zakupów. Dzięki regularnym dostawom wody do domu nie trzeba jeździć po napoje do sklepu, ani ich dźwigać. To też świetny sposób na to, by wyrobić w sobie zdrowy nawyk regularnego picia wody. Mając własną butelkę zawsze pod ręką, aż trudno nie pić jej tyle, ile powinniśmy!

Dostawy wody dla firm – Szczecin

Dostawy wody to podstawa w firmach, szkołach i placówkach edukacyjnych, które powinny zapewniać wszystkim dostęp do wody pitnej. Niektórzy decydują się na zakup dystrybutorów, działających na wodę bieżącą, natomiast inni tych uzupełnianych lub wody butelkowanej. Niezależnie od tego, co wybierzesz, możesz liczyć w tym zakresie na firmę Aqua Żywiec!

Dlaczego warto korzystać z dostaw wody do Szczecina w Aqua Żywiec?

W Aqua Żywiec na pierwszych miejscach stawiamy punktualność i profesjonalizm. Dzięki temu możesz mieć pewność, że woda zawsze dotrze na czas. Oprócz tego oferujemy bardzo konkurencyjne stawki oraz opiekuna regionu dla każdego z naszych Klientów. Zamówienia na wodę można składać telefonicznie lub mailowo w zależności od preferencji. Te mogą być jednorazowe lub cykliczne.

Dlaczego spożywanie odpowiedniej ilości wody jest tak ważne?

Woda to podstawa w domu, szkole i pracy, ponieważ organizm człowieka w zdecydowanej większości składa się z właśnie z niej. Jest ona niezbędna do prawidłowego funkcjonowania całego ustroju, w tym procesów odpornościowych, poznawczych i metabolicznych. Bez niej niemożliwa jest długotrwała koncentracja na zadaniu czy nauce, wydolność fizyczna na odpowiednim poziomie, ani dobre samopoczucie. Dbaj codziennie o nawodnienie swoje i osób w swoim otoczeniu razem z firmą Aqua Żywiec – najlepszym dostawcą wody!

Jeżeli szukasz wody najwyższej jakości, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Dostarczymy ją w dowolne miejsce na mapie Szczecina i okolic. Zachęcamy do współpracy!

Kontakt

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Oferujemy

Dostawa

Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez Klienta lub w 24h od złożenia zamówienia.
Realizujemy usługi w woj. lubuskim, zachodniopomorskim i wielkopolskim.

Żródło zdrowia z dowozem
do domu i biura

Zadbaj o swoje zdrowie i wygodę! Zamów dostawę wody już teraz! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dostawy do biura, domu czy szkoły, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Scroll to Top