Dostawy wody Zielona Góra

WODA DLA FIRM / SZKÓŁ / DO BIURA – ZIELONA GÓRA

 

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Tel. 606 178 438, 722 149 704
e-mial: woda@aquazywiec.pl

 

DOSTAWY WODY – ZIELONA GÓRA

Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez Klienta lub w 24h od złożenia zamówienia. Realizujemy usługi w woj. lubuskim i zachodniopomorskim.

OFERUJEMY

  1. Szeroki asortyment opakowań, butle 19l, butelki szklane 0,5l oraz Pet 0,5l i 1,5l
  2. Kompleksowe zaopatrzenie w wody mineralne: firm, zakładów pracy, urzędów, biur, sklepów oraz Klientów indywidualnych.
  3. Sprzedaż / wynajem urządzeń do dozowania wody w butlach 19l z możliwością jej schładzania i podgrzewania, oraz inne akcesoria do dozowania wody.

woda 19l - dostawy wody

Woda do biura, dostawcy wody do firm – Zielona Góra

Woda to aktualnie podstawa w niemalże każdym miejscu pracy. Dostawcy wody dostarczają świeżą wodę pitną (chłodną, zimną, niegazowaną, gazowaną), a co więcej świadczą usługi instalacyjne i konserwacyjne. Opłacalne rozwiązania, które oferują dostawcy wody do biura, umożliwiają firmom zapewnić pracownikom łatwy dostęp do czystej wody pitnej przez cały dzień. Dostawcy wody mogą gwarantować również dodatkowe usługi, między innymi regularną wymianę filtrów, czy drobne serwisy. Usługi mogą być dostępne przez całą dobę, z uwagi na co firmy nie muszą martwić się o to, że zabraknie wody w biurze.

 

Dystrybutory wody Zielona Góra

Chcesz wyposażyć swoją firmę w wodę? Szukasz dostawcy wody do firm w Zielonej Górze? Aqua Żywiec to profesjonalna firma, której działalność skupia się na dystrybucji wody źródlanej w atrakcyjnych cenach. Pomimo to, że oferta skierowana jest do biur i firm, mogą z niej skorzystać również osoby prywatne lub instytucje. Zajmujemy się również obsługą placówek oświaty, biur i lokali usługowych. Udostępniamy wodę w butelkach o pojemności 19 l, 1,5l oraz 0,5 l. Nasze produkty mają odpowiednie certyfikaty potwierdzające walory zdrowotne, czystość i wyjątkowy smak wody. Nasze dystrybutory wody pochodzą od znanych i cenionych marek, m.in. od Wonbong Korea, czy też Prime Water. Dystrybutory cechują się dużą prostotą i szybkością użycia. Chcesz poznać więcej szczegółów oferty? Zapraszamy do kontaktu – woda dla firm  Zielona Góra.

 

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Tel. 606 178 438, 722 149 704

e-mial: woda@aquazywiec.pl