O NAS

Jesteśmy rodzinną firmą traktującą każdego Klienta w sposób indywidualny i profesjonalny. Podstawowym profilem naszej działalności jest dystrybucja wody źródlanej niskozmineralizowanej, którą można pić w dowolnych ilościach. Wodę można wykorzystywać również do gotowania, dzięki czemu zyskamy na zdrowiu i smaku naszych napoi i potraw. Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez klienta lub w 24h od złożenia zamówienia.

Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji, fachowych porad i instrukcji związanych z nasza naturalną górską wodą źródlaną i urządzeniami dozującymi.

Współpracujemy z najlepszymi:

Jesteśmy rodzinną firmą traktującą każdego Klienta w sposób indywidualny i profesjonalny. Podstawowym profilem naszej działalności jest dystrybucja wody źródlanej niskozmineralizowanej, którą można pić w dowolnych ilościach. Aqua Żywiec dostarcza wodę z najlepszych polskich źródeł i soki do firm, instytucji publicznych, domów oraz placówek oświaty. Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez klienta lub w 24h od złożenia zamówienia. Dostarczamy wodę na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy.