O nas

Poznaj nas

Jesteśmy rodzinną firmą traktującą każdego Klienta w sposób indywidualny i profesjonalny. Podstawowym profilem naszej działalności jest instalacja urządzeń filtrujących wodę oraz dystrybucja wody źródlanej niskozmineralizowanej, którą można pić w dowolnych ilościach. Wodę można wykorzystywać również do gotowania, dzięki czemu zyskamy na zdrowiu i smaku naszych napoi i potraw.

 

Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez klienta lub w 24h od złożenia zamówienia. Realizujemy zarówno niewielkie dostawy wody do domu, jak i duże zamówienia do firmy lub biura. Bez względu na to czy prowadzisz mały sklep, zakład usługowy czy pracujesz w dużej korporacji, współpraca z naszą firmą pomoże Ci oszczędzić czas oraz zadbać o dobre samopoczucie Twoich pracowników i Klientów. 

 

Górska Woda Źródlana „Aqua Żywiec” charakteryzuje się znakomitą jakością, zawiera cenne dla organizmu mikroelementy oraz ma małe ilości sodu, przez co jest wodą niskosodową. Woda czerpana z górskiego źródła szczelinowego „Ceretnik” w Ślemieniu k. Żywca. Rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku.

0 +
lat na rynku
0
miast
0 +
zainstalowanych dystrybutorów filtrujących
0
litrów dostarczanej wody miesięcznie

Żródło zdrowia z dowozem
do domu i biura

Zadbaj o swoje zdrowie i wygodę! Zamów dostawę wody już teraz! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dostawy do biura, domu czy szkoły, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Scroll to Top