Dlaczego warto kupić dystrybutor wody do biura?

Twoi pracownicy i współpracownicy w biurze powinni być zdrowi i pełni sił do pracy, dlatego niezwykle ważne jest m.in. utrzymywanie odpowiedniego nawodnienia. W biurze często zapomina się o regularnym piciu wody, przez co nawodnienie pracowników jest niewystarczające.

Dlaczego dystrybutor wody pitnej w biurze jest przydatny?

Dystrybutory filtrujące POU zapewnia w Twoim biurze wygodne rozwiązanie w postaci dystrybutora wody, który jest scentralizowany i dostępny dla wszystkich pracowników przez cały czas. Zakup dystrybutora wody gwarantuje, że ludzie w Twoim biurze mają wystarczająco dużo wody w ciągu dnia pracy. Biurowy dystrybutor wody może stać się miejscem, w którym pracownicy będą robić kilkuminutowe przerwy na zbawienny dla ciała odpoczynek oraz nawodnienie, a może także zapewnić wygodną obsługę partnerom biznesowym, klientom i innym odwiedzającym Twoje biuro. W ten sposób dystrybutor wody pitnej zapewnia zdrowsze środowisko pracy, profesjonalny wygląd firmy i lepszą atmosferę w biurze.

Zakup dystrybutora wody do biura

Dystrybutory wody do biura to inwestycja, którą warto rozważyć. Dozownik do wody jest dobrą alternatywą dla klasycznej szklanej lub plastikowej butelki – zwłaszcza przy większym zużyciu jest to po prostu nieekologiczne i nieekonomiczne. Dystrybutor wody w biurze oferuje zaś czystą wodę pitną przez cały czas.

„Pij więcej wody, przynajmniej 2 litry dziennie”

Słowa te wielokrotnie powtarzane są przez dietetyków, medyków, czy zwykłych ludzi. Lecz nie jest to jak mogłoby się wydawać zabiegiem marketingowym. Woda jest niezbędna dla odpowiedniego funkcjonowania i dla zdrowia i konieczne jest jej dostarczenie do organizmu w odpowiednich ilościach (dwa do trzech litrów to zalecenie dla dorosłych).

W pracy jest to jednak wyzwanie, jeśli nie chcesz pić wody prosto z kranu lub zawsze przynosisz do biura własne butelki. I tak w firmach szybko pojawia się pytanie: czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem zaoferowanie darmowej wody własnym pracownikom? Jeśli chcesz zrobić coś dobrego dla swoich podopiecznych, na to pytanie istnieje tylko jedna odpowiedź – tak.

Dystrybutory wody do biura dla pracowników to nie tylko dobry pomysł dla biur, ale również dla gabinetów lekarskich, w centrach biznesowych (z salami konferencyjnymi), w salonach sprzedaży lub dla gości obiektów wellness.

Zalety dystrybutorów wody w biurze

Higiena: Woda z dystrybutorów jest wolna od zanieczyszczeń, starannie oczyszczona i przefiltrowana. Posiada wszystko, czego można oczekiwać od wody pitnej.

Szeroki wybór: Występują różne dystrybutory wody pitnej do biura, aby mogli Państwo znaleźć odpowiedni dozownik wody dla swojego miejsca pracy. Nieważne, czy chodzi o zimną, gorącą czy bardzo gorącą wodę, do małych czy dużych zastosowań, wodę gazowaną czy niegazowaną. Z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt z szerokiej gamy różnych urządzeń.

Zrównoważony rozwój: Podłączając biurowy dystrybutor wody do sieci wodociągowej, wnosisz znaczący wkład w ochronę środowiska. Pomyśl tylko, co sama produkcja i logistyka butelek oznacza dla środowiska! Dlatego niezależnie od tego, czy wynajmujesz, czy kupujesz dystrybutor wody do swojego biura – warto.

Technologia: Dzięki unikalnej technologii higieny dystrybutorów wody, składającej się z kilku etapów, mamy gwarancję najczystszej wody.

Scroll to Top