Ceramiczne dystrybutory filtrujące wodę – Aqua Żywiec

W ofercie naszej firmy są przede wszystkim źródlane wody oraz urządzenia dozujące. Wśród produktów mogą państwo znaleźć wiele akcesoriów.

Najważniejszym z nich jest niewątpliwie dystrybutor wody, dzięki któremu możemy nalewać wodę. Ma w sobie funkcję podgrzewania oraz schładzania wody. Mamy także taki rodzaj dystrybutora, który świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach. Jego niewielkie wymiary są jego zaletą, a urządzenie jest równie funkcjonalne,co jego większa wersja.

W naszej ofercie można znaleźć także misy ceramiczne, które dzięki swojej wyjątkowej prezencji stanowią także formę dekoracji. Są idealne dla tych, dla których gorąca lub zimna woda nie jest priorytetem. Utrzymują one bowiem wodę w temperaturze pokojowej. Mogą stać zarówno na blacie, jak i na ziemi.

Po więcej szczegółów oferty Aqua Żywiec zapraszamy na naszą stronę. >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jesteśmy rodzinną firmą traktującą każdego Klienta w sposób indywidualny i profesjonalny. Podstawowym profilem naszej działalności jest dystrybucja wody źródlanej niskozmineralizowanej, którą można pić w dowolnych ilościach. Aqua Żywiec dostarcza wodę z najlepszych polskich źródeł i soki do firm, instytucji publicznych, domów oraz placówek oświaty. Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez klienta lub w 24h od złożenia zamówienia. Dostarczamy wodę na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy.