Woda w butlach 19l Gorzów Wlkp., Szczecin i okolice

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów wody działających na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i Szczecina. Najpopularniejszym sprzedawanym i dostarczanym przez nas produktem jest woda w baniakach 19 l, którą można umieścić w dedykowanym dystrybutorze. Jest to rozwiązanie praktyczne i ekologiczne, ponieważ w każdej chwili mamy dostęp do świeżej wody oraz ograniczamy nadmierne zużycie plastiku.

Woda 19l do domu, pracy i szkoły – Gorzów Wielkopolski i Szczecin

Niezależnie od tego, czy zamawiamy wodę do domu, szkoły, pracy czy na uczelnię, jest to dobry pomysł. Przechodząc koło dystrybutora kilka razy dziennie, o wiele łatwiej jest wyrobić w sobie nawyk regularnego nawadniania się. Ponadto obecnie dystrybutory zachęcają pięknym wyglądem, a także dodatkowymi funkcjami takimi jak dostępność wody podgrzewanej czy schłodzonej, a nawet gazowanej. Wodę można u nas zamawiać automatycznie – cyklicznie, co określony czas lub doraźnie, gdy zachodzi taka potrzeba.

woda 19l gorzów szczecin

Dlaczego woda w butlach 19l to najlepsze rozwiązanie?

Każda butla z wodą 19 l może być dostarczana regularnie np. raz w tygodniu w wybrany dzień. Dzięki temu woda 19l od razu może zostać umieszczona w dystrybutorze i całkowicie pozbywamy się problemu jej składowania. Na naszej stronie internetowej znajdują się szczegółowe informacje dotyczące kationów i anionów, które znajdują się w oferowanej wodzie. Niestety w przypadku korzystania z wody wodociągowej nie posiadamy takich informacji. Ponadto czasami dochodzi do zanieczyszczenia wody. Chociaż świetnie nadaje się ona do mycia i utrzymywania czystości wokół siebie, nie musi to być najlepszy wybór do picia. Woda wodociągowa powoduje odkładanie się osadów, co możemy zaobserwować np. w czajniku. Nierzadko ma też wpływ na smak i zapach potraw lub napojów przygotowywanych na jej bazie, dlatego przykładowo do kawy zaleca się wykorzystanie wody niskozmineralizowanej.

Czy warto zdecydować się na dystrybutor do wody 19l?

Woda mineralna 19l najczęściej tuż po zakupie umieszczana jest w dystrybutorach. Są to proste i niedrogie urządzenia, które znacznie ułatwiają życie i sprawiają, że picie wody staje się przyjemnym rytuałem. Największą ich zaletą jest zdecydowanie ekologia oraz ekonomia. Kupowanie wody w galonach po 19 l to prawdopodobnie najlepszy krok, jaki możesz uczynić w tych obszarach.

Dystrybutory wody to doskonała opcja do domu, jak również do zakładu pracy. Uratuje nas niejednokrotnie, gdy tylko okaże się, że konieczne będzie zakręcenie wody na określony czas np. podczas remontów. Ma to zastosowanie również w sytuacji awarii sieci wodociągowych. Co więcej, regularne koszty dostarczania wody w wybrane miejsce są wliczone w cenę realizacji usługi. Dystrybutory znajdujące się w firmach i gabinetach lekarskich pozwalają budować pozytywny wizerunek marki lub poczucie roztaczania odpowiedniej troski nad Pacjentami.

Zachęcamy do współpracy wszystkich zamieszkujących województwo lubuskie i zachodniopomorskie. Z przyjemnością dostarczymy wodę pod każdy wskazany adres nawet w ciągu doby od złożenia zamówienia lub w dowolnym, wybranym przez Klienta terminie!