Dystrybutory filtrujące wodę P.O.U.

Dystrybutory filtrujące wodę P.O.U. to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób i instytucji, które chcą mieć nieograniczony dostęp do wody pitnej. Urządzenie podłącza się do sieci wodociągowej, dzięki czemu nie ma konieczności regularnej wymiany butli. To bardzo wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością.

Jak działa dystrybutor filtrujący wodę?

Dystrybutor jest bezpośrednio podłączany do sieci wodociągowej, skąd może w nieograniczony sposób pobierać wodę. Oczywiście woda w tym stanie nie jest zdatna do picia, dlatego poddawana jest ona dokładnemu procesowi filtracji. Najpierw oczyszczana jest ona z kamienia, rdzy czy piasku. Następie z wody usuwane są zanieczyszczenia chemiczne, a także ołów, chlor czy różnego rodzaju bakterie. W efekcie otrzymujemy smaczną wodę do picia. System najwyższej jakości filtrów węglowych gwarantuje jej bezpieczeństwo.

Prostota i wydajność

Dystrybutory filtrujące wodę P.O.U. cechują się prostotą obsługi. Za ich pomocą można uzyskać wodę ciepłą i zimną, a także gazowaną. Zajmują one niewielkie miejsca – wreszcie nie ma już potrzeby kłopotliwego magazynowania butli z wodą. Jednocześnie są to urządzenie nowoczesne i estetycznie się prezentujące. Warto wspomnieć, że dystrybutory P.O.U. zawsze zapewniają stałe koszty – niezależenie od zużycia wody. Poza tym nie ma obaw, że wody może zabraknąć. Miłośnicy ekologii docenią to, że urządzenie stanowi przyjazny dla środowiska system dostarczania czystej wody pitnej.

Dystrybutory filtrujące od Aqua Żywiec

Nasza firma oferuje wysokiej jakości dystrybutory filtrujące. Posiadamy atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny oraz certyfikaty jakości i aprobaty technologii filtracji, dzięki czemu można nam w pełni zaufać. Zapewniamy prosty i szybki proces instalacji do sieci wodociągowej, który zajmuje jedynie około 20 minut. Gwarantujemy także bezpłatny serwis urządzeń. Warto wspomnieć, że nasze dystrybutory filtrujące P.O.U. wyposażone są w innowacyjny system Water Block, który zabezpiecza przed niekontrolowanym wyciekiem. Nasza oferta jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku.

Regularne picie wody źródlanej to jeden z najlepszych sposób, aby zachować zdrowie i dobre samopoczucie. Z tego powodu już od dawna w wielu placówkach, instytucjach, a nawet gospodarstwach domowych instalowane są dystrybutory wody. Technologia idzie do przodu, dając nam szansę na bardziej ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania – a takim są właśnie dystrybutory filtrujące P.O.U., które zapewniają nielimitowany dostęp do wody pitnej.