Dostawa wody do domu

Dostawa wody do domu

Woda to nieodłączny element naszego życia. Zgodnie z przyjętymi normami osoby dorosłe powinny przyjmować od 2 do 2,5 l wody dziennie. Ok. 20% dziennego zapotrzebowania dostarczają nam różnego rodzaju pokarmy, resztę powinniśmy uzupełniać, pijąc wodę. Chętnie pomożemy w realizacji tego celu. Z myślą o naszych Klientach uruchomiliśmy usługę dostawy wody do domu.

Woda mineralna z dostawą do domu

Woda mineralna powinna zawierać co najmniej 1000 mg/dm³ jonów w swoim składzie. Jest to woda, która sole mineralne pozyskała z rozpuszczania się minerałów lub skał, przez które przepływała. Takim produktem jest woda Aqua Żywiec dostępna w naszej ofercie. Woda mineralna z dostawą do domu to oszczędność czasu i brak zmartwień o to, że znów będziemy zmuszeni pić wodę z kranu. 

Aqua Żywiec charakteryzuje się doskonałą jakością, zawiera cenne mikroelementy i małe ilości sodu. Woda czerpana jest z górskiego źródła szczelinowego Ceretnik w Ślemieniu koła Żywca, które znane jest ze swoich nieograniczonych zasobów. To, co wyróżnia wodę Aqua Żywiec wśród innych to także doskonały smak i konkurencyjna cena. Mogą ją pić wszyscy, bez względu na wiek i stan zdrowia, ponieważ jest to woda niskozmineralizowana. Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, dostępne są trzy warianty butli: 19 l, 1,5 l oraz 0,5 l.

Dostawcy wody w butlach

Usługa dostawy wody w butlach do domu obejmuje zarówno małe, jak i duże zlecenia. Wiemy bowiem, jak ważna dla ludzkiego organizmu jest woda. Dostawa do domu to wygodny sposób na wyrobienie w sobie zdrowych nawyków i poprawienie komfortu życia. Zamawiając u nas wodę Aqua Żywiec dostawa odbywa się w stałych terminach określonych przez Klienta lub w 24 godziny od złożenia zamówienia. Dostawa jest w pełni darmowa.

Baniak z wodą starcza na bardzo długo, a w połączeniu z dystrybutorem do wody może pełnić także funkcję ozdobną. Nasza firma gwarantuje terminowość dostaw oraz doradztwo w zakresie wyboru dystrybutora dopasowanego do oczekiwań Klienta. Dostawa wody do domu to świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, osób starszych, a także wszystkich tych, którzy nie mają czasu zrobić zakupów.

Wodę z naszej oferty można pić bezpośrednio z butelki lub wykorzystywać do gotowania. Świetnie sprawdzi się również w połączeniu z sokiem owocowym lub w postaci kostek lodu dodawanych do drinków. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy służą radą i pomocą.