Oferta

 

Dostawa wody źródlanej do biura i domu

 

Codzienne picie wody źródlanej przynosi wiele korzyści. Zapewnia ona solidne nawodnienie, a także wypłukuje toksyny z organizmu, reguluje metabolizm oraz pracę układu hormonalnego. Dodaje także energii i sprzyja koncentracji. To najlepszy i najzdrowszy napój, po jaki można sięgnąć. Nic dziwnego, że coraz więcej ludzi decyduje się na regularną dostawę wody w baniakach do ich biur, czy nawet domów. Dla wszystkich zainteresowanych nasza firma Aqua Żywiec przygotowała specjalną ofertę – woda do firm dostępna jest w atrakcyjnej cenie!

 
 

Woda w biurze – zalety

 
Woda do biura powinna być dostarczana regularnie. Chętnie będą korzystać z niej pracownicy. Warto wiedzieć, że odpowiedni stopień nawodnienia zwiększy ich produktywność i poprawi samopoczucie. Nawyk picia wody źródlanej warto więc sobie wypracować. Przyniesie on wiele korzyści. Warto pić również wodę jako alternatywę dla soków i słodkich napojów.

Baniaki wody powinny być też dostępne dla klientów, co podniesie w ich oczach prestiż danej placówki. Dobrze jest także zaproponować wodę partnerom biznesowym czy współpracownikom. Dostawa wody do biura to już w wielu miejscach standard, świadczący o klasie firmy.
 

Jak zadbać o wodę w biurze?

 
Jak wygląda dostawa wody źródlanej do biura? Wystarczy się do nas zgłosić, aby dogadać wszystkie szczegóły. Przede wszystkim należy ustalić jaka ilość wody ma być regularnie dostarczana. Do wyboru są woda w butlach 19l i 22l. Każda woda do firmy cechuje się najlepszą jakością. Można zdecydować się na górską źródlaną wodę “Aqua Żywiec”, niskozmineralizowaną wodę “VITAL”, legendarną wodę mineralną z Gruzji “Borjomi” czy rodzimą wodę “BonArt”. Gwarantujemy regularność dostawy i bezpłatny serwis.
 

A może tak dostawa wody do domu?

 
Kupowanie dużej ilości butelek wody źródlanej mija się z celem. Jest to na dłuższą metę drogie i nieekologicznie. Lepszym pomysłem jest regularna dostawa wody źródlanej do domu. Oferujemy m.in. wodę “Aqua Żywiec” w 5-galonowych butlach, choć można sięgnąć też po inne marki. Dodatkowo zamówić można u nas syropy owocowe Herbal – są one smaczne i wydajne. Serwis urządzeń jest oczywiście bezpłatny tak jak sama dostawa.

Dostawa wody w baniakach to świetny pomysł, pozwalający na wypracowaniu sobie zdrowego nawyku codziennego picia wody. To drobny gest w stronę pracowników, klientów, równocześnie pokazujący, że chcemy dla nich wszystkiego, co najlepsze. Woda do firm to nasza specjalność – chętnie pomożemy!