Oferta

 

Dostawa wody źródlanej do biura i domu

 

Codzienne picie wody źródlanej przynosi wiele korzyści. Zapewnia ona solidne nawodnienie, a także wypłukuje toksyny z organizmu, reguluje metabolizm oraz pracę układu hormonalnego. Dodaje także energii i sprzyja koncentracji. To najlepszy i najzdrowszy napój, po jaki można sięgnąć. Nic dziwnego, że coraz więcej ludzi decyduje się na regularną dostawę wody w baniakach do ich biur, czy nawet domów. Dla wszystkich zainteresowanych nasza firma Aqua Żywiec przygotowała specjalną ofertę – woda do firm dostępna jest w atrakcyjnej cenie!

 

Woda w biurze – zalety

Woda do biura powinna być dostarczana regularnie. Chętnie będą korzystać z niej pracownicy. Warto wiedzieć, że odpowiedni stopień nawodnienia zwiększy ich produktywność i poprawi samopoczucie. Nawyk picia wody źródlanej warto więc sobie wypracować. Przyniesie on wiele korzyści. Warto pić również wodę jako alternatywę dla soków i słodkich napojów.

Baniaki wody powinny być też dostępne dla klientów, co podniesie w ich oczach prestiż danej placówki. Dobrze jest także zaproponować wodę partnerom biznesowym czy współpracownikom. Dostawa wody do biura to już w wielu miejscach standard, świadczący o klasie firmy.

Jak zadbać o wodę w biurze?

Jak wygląda dostawa wody źródlanej do biura? Wystarczy się do nas zgłosić, aby dogadać wszystkie szczegóły. Przede wszystkim należy ustalić jaka ilość wody ma być regularnie dostarczana. Do wyboru są woda w butlach 19l i 22l. Każda woda do firmy cechuje się najlepszą jakością. Można zdecydować się na górską źródlaną wodę Aqua Żywiec, niskozmineralizowaną wodę “VITAL”, legendarną wodę mineralną z Gruzji Borjomi czy rodzimą wodę BonArt. Gwarantujemy regularność dostawy i bezpłatny serwis.

A może tak dostawa wody do domu?

Kupowanie dużej ilości butelek wody źródlanej mija się z celem. Jest to na dłuższą metę drogie i nieekologicznie. Lepszym pomysłem jest regularna dostawa wody źródlanej do domu. Oferujemy m.in. wodę “Aqua Żywiec” w 5-galonowych butlach, choć można sięgnąć też po inne marki. Dodatkowo zamówić można u nas syropy owocowe Herbal – są one smaczne i wydajne. Serwis urządzeń jest oczywiście bezpłatny tak jak sama dostawa.

Dostawa wody w baniakach to świetny pomysł, pozwalający na wypracowaniu sobie zdrowego nawyku codziennego picia wody. To drobny gest w stronę pracowników, klientów, równocześnie pokazujący, że chcemy dla nich wszystkiego, co najlepsze. Woda do firm to nasza specjalność – chętnie pomożemy!

Woda baniaki — do domu i do firmy

Ogólnodostępne baniaki z wodą doskonale sprawdzają się w obiektach publicznych i firmach, poprawiając codzienny komfort klientów i pracowników. Woda 5 galonów to świetny wybór, jeśli dystrybutor przeznaczony jest do użytku przez większą ilość osób.

Woda w baniakach w domu zapewni Ci łatwy dostęp do wody pitnej, co ułatwi codzienne spożywanie odpowiedniej ilości płynów. Woda galonowa to prosty sposób, aby ograniczyć zużycie plastikowych opakowań w Twoim gospodarstwie domowym. Woda w baniakach wspiera budowanie nawyku spożywania wody zamiast innych płynów.

Woda BonArt z dostawą do Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina i okolic

Woda źródlana jodowana BonArt jest produktem spożywczym o specyficznych właściwościach. Jodowanie wody polega na dodaniu jodu, pierwiastka, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Woda BonArt, dzięki swojemu pochodzeniu źródlanemu, może być postrzegana jako zdrowa i czysta woda pitna. Jodowanie zapewnia dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości jodu, który jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy i zachowania zdrowia.

Woda Vital niskozmineralizowana

Aqua Żywiec oferuje dostawę wody Vital. Jest to czysta chemicznie i mikrobiologicznie woda o niskim nasyceniu minerałami, dzięki czemu sprawdzi się doskonale do codziennego spożycia. Jej neutralny smak sprawia, że nadaje się nie tylko do picia, ale również do przygotowywania posiłków i napojów.

Woda Borjomi Gruzja

Woda mineralna Borjomi prawdopodobnie wydobywana jest od co najmniej tysiąca lat. O tym, że woda Borjomi ma dobroczynne właściwości zdrowotne, zrobiło się głośno w XIX wieku, kiedy stacjonujący w Kaukazie żołnierze odkryli jej kojące działanie na dolegliwości układu pokarmowego.

Woda gruzińska Borjomi ma pochodzenie wulkaniczne i powstaje na głębokości ponad 8000 metrów pod powierzchnią ziemi. Zawiera ponad 60 minerałów i mikroelementów w naturalnej formie, co zapewnia ich doskonałą przyswajalność.

Dostawę powyższych produktów oferujemy w województwie lubuskim i zachodniopomorskim – głównie w Szczecinie oraz Gorzowie Wielkopolskim.