Szczecin

Dystrybutor wody Szczecin

Niezależnie od tego, czy większość czasu spędzamy w szkole, w domu czy też pracy, niezbędna jest woda mineralna. Szczecin to dobre miejsce, by zaopatrzyć się w jej zapas, gdyż na terenie tego miasta dostarcza wodę firma Aqua Żywiec. Dowozimy ją w dużych, wytrzymałych pojemnikach, które można umieścić w dystrybutorach lub spożywać ją wprost z butelek w razie wyboru mniejszego wariantu. Dostawa jest oczywiście bezpłatna.

Regularne dostawy wody – Szczecin

Głównym celem naszej działalności jest dystrybucja wody. Szczecin to miasto, na którego terenie ją rozwozimy. Zajmujemy się również sprzedażą dystrybutorów uzupełnianych oraz filtrujących wodę wodociągową. Wodę dostarczamy regularnie, w wybrane przez naszych Klientów dni. Realizujemy również zlecenia jednorazowe, doraźne, a także zajmujemy się konserwacją i serwisem dystrybutorów.

Dlaczego warto skorzystać z dostawy wody?

Każdorazowe wyjazdy do sklepu po wodę niejednokrotnie okazują się czasochłonne oraz wyczerpujące fizycznie, dlatego to zadanie najlepiej powierzyć podmiotom zewnętrznym, niezależnie od tego, dokąd potrzebujemy dostawy wody. Decydując się na dostawy cykliczne, można całkowicie zapomnieć o obowiązku jej zamawiania. Jest to szczególnie wygodna możliwość dla urzędów miast, gmin, gabinetów dentystycznych i lekarskich, szkół czy placówek opiekuńczych.

Woda dla firm – Szczecin

Jeżeli wpisałeś w wyszukiwarkę zapytanie „woda do biura Szczecin” lub przykładowo „dostawa wody Szczecin”, trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce. Oferujemy wodę, umieszczoną w butelkach o pojemności 19 l, 1,5 l oraz 0,5 l, którą dowozimy w dowolne punkty na mapie Szczecina nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Proponujemy wodę niskozmineralizowaną, źródlaną, dzięki czemu można pić ją bez obaw w najróżniejszych ilościach. Taki rodzaj wody doskonale nadaje się też do gotowania i robienia kawy, herbaty oraz innych napojów.

Jaką ilość wody wybrać?

Ponieważ oferujemy wodę aż w trzech różnych pojemnościach, Klienci nierzadko mają problemy z wyborem tej odpowiedniej. Do codziennego spożywania w domu lub w biurze rekomendujemy wybór możliwie jak największych pojemników, ponieważ:

Mamy jednak świadomość tego, że są sytuacje, w których lepiej zdecydować się na mniejsze pojemności. Przykładem takich okazji są przykładowo konferencje czy wydarzenia sportowe, gdzie każdy z uczestników powinien otrzymać własną butelkę z wodą.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktowania się w sprawie ustalenia terminów dostaw. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo i z uśmiechem na twarzy! Dziękujemy naszym dotychczasowym Klientom za zaufanie oraz owocną współpracę!

Kontakt

Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową. Prosimy o kontakt:

Oferujemy

Dostawa

Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez Klienta lub w 24h od złożenia zamówienia.
Realizujemy usługi w woj. lubuskim, zachodniopomorskim i wielkopolskim.

Żródło zdrowia z dowozem
do domu i biura

Zadbaj o swoje zdrowie i wygodę! Zamów dostawę wody już teraz! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dostawy do biura, domu czy szkoły, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Scroll to Top