Woda dla szkół i placówek oświaty

Woda dla szkół

Organizm człowieka nie potrafi magazynować wody, dlatego tak ważne jest, by dostarczać ją samemu. W przypadku dzieci w wieku od 5 do 10 lat dzienna dawka wody powinna wynosić 2,1 l. Jak wykazały badania, w rzeczywistości dzieci wypijają znacznie mniej wody, co niekorzystnie wpływa na ich rozwój.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w zakresie BHP to na dyrektorach szkół spoczywa obowiązek zapewnienia uczniom dostępu do wody pitnej – przepisy obowiązują od 01.03.2019 roku. Jest to jednak spore wyzwanie, ponieważ woda w baniakach może zagrażać życiu i zdrowiu dzieci. Najlepszym rozwiązaniem dostarczenia wody dla szkół są więc dystrybutory filtrujące.

Wynajem dystrybutorów wody dla szkół

Zapewniamy wodę dla szkół i placówek oświaty, ponieważ wiemy, że jest ona niezbędna do prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży. Odpowiednie nawodnienie organizmu wpływa na lepsze przyswajanie wiedzy, skupienie, a co za tym idzie – świetne wyniki w nauce. Oferta dla szkół obejmuje wynajem dystrybutorów wody do picia z filtrem do uzdatniania wody wodociągowej. Nie dostarczamy wody w butlach, przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży.

Dystrybutory filtrujące wodę P.O.U. są niezwykle proste w obsłudze. Za ich pomocą można uzyskać wodę ciepłą, zimną i gazowaną. Zajmują także znacznie mniej miejsca niż dystrybutory butlowe, są estetyczne i zużywają mało energii. Decydując się na system P.O.U., znika także problem magazynowania butli z wodą.

Dystrybutory P.O.U. to także rozwiązanie, które jest postrzegane jako proekologiczne, ponieważ nie zużywa się plastikowych opakowań, a filtry starczają na bardzo długo. 

Serwis dystrybutorów wody dla szkół

Nasze dystrybutory filtrujące posiadają atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny oraz certyfikaty jakości i aprobaty technologii filtracji, dlatego polecamy je placówkom oświaty, gdzie sterylne warunki są ciężkie do utrzymania. Instalacja urządzeń z wodą dla szkół zajmuje ok. 20 minut, a każdy dystrybutor wyposażony jest w innowacyjny system Water Block, który zabezpiecza przed niekontrolowanym wyciekiem. 

 

Nasza firma gwarantuje:

  • stały miesięczny koszt 
  • bezpłatny serwis 
  • bezpłatną wymianę filtrów
  • brak kaucji za urządzenia
  • szybki serwis oraz realizację zamówień w czasie maksymalnie do 48 godzin od chwili zgłoszenia awarii
  • konkurencyjne ceny
  • brak kłopotliwej infolinii – każda placówka dostaje numer telefonu bezpośrednio do swojego opiekuna regionu.