Dystrybucja wody źródlanej w butlach

Aqua Żywiec zajmuje się dostawą wody źródlanej oraz soków. Jakie dystrybutory znajdują się w naszej ofercie?

Naszym głównym zadaniem jako firmy jest dystrybucja wody wody źródlanej. Do udostępnienia wody klientom lub pracownikom potrzebne jest jednak jedno ważne akcesorium – dystrybutor wody, by każdy mógł mieć do niej wygodny dostęp. Kojarzą się one głównie z butlami oraz białymi, prostymi urządzeniami, które widujemy najczęściej. Istnieje jednak wiele modeli dystrybutorów. Nasza firma ma w swojej ofercie zarówno klasyczne modele, jak i te bardziej designerskie.

Są one dostępne w wielu wariantach i sprawdzą się zarówno w większych pomieszczeniach, jak i mniejszych. Są wyposażone w nowoczesne systemy, jak na przykład sensor zmierzchu czy „anty-leak”. Po pełną ofertę zapraszamy na naszą stronę. >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jesteśmy rodzinną firmą traktującą każdego Klienta w sposób indywidualny i profesjonalny. Podstawowym profilem naszej działalności jest dystrybucja wody źródlanej niskozmineralizowanej, którą można pić w dowolnych ilościach. Aqua Żywiec dostarcza wodę z najlepszych polskich źródeł i soki do firm, instytucji publicznych, domów oraz placówek oświaty. Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez klienta lub w 24h od złożenia zamówienia. Dostarczamy wodę na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy.