Dostawa wody do biura, domu, dystrybutory wody

Zaspokajanie pragnienia jest jedną z podstawowych czynności człowieka. Dlaczego warto pić wodę?

Nasze ciało w około 60% jest zbudowane z wody. Nasz organizm nie jest jednak w stanie magazynować jej dużych ilości, więc możemy przeżyć bez wody zaledwie kilka dni. Jest tak naprawdę jedynym płynem, którego potrzebujemy do życia. Z tego powodu powinna być głównym źródłem płynów w naszej diecie. Wskazane jest, by była przynajmniej 60-80% tego, co wypijamy w ciągu dnia.

Woda ma pozytywny wpływ na nasz organizm. Dlaczego warto ją pić? Nawet nieznaczne odwodnienie obniża koncentrację, a woda dostarcza mózgowi odpowiednie substancje. Usuwa toksyny z organizmu, nawilża skórę, redukuje cellulit i pomaga w rzeźbieniu mięśni czy zrzuceniu zbędnych kilogramów. Poza tym poprawia trawienie i pobudza metabolizm, jednak powstrzymuje apetyt. Ma jeszcze wiele innych zalet.

Aqua Żywiec zajmuje się dystrybucją wody źródlanej do domów, biur i firm. >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jesteśmy rodzinną firmą traktującą każdego Klienta w sposób indywidualny i profesjonalny. Podstawowym profilem naszej działalności jest dystrybucja wody źródlanej niskozmineralizowanej, którą można pić w dowolnych ilościach. Aqua Żywiec dostarcza wodę z najlepszych polskich źródeł i soki do firm, instytucji publicznych, domów oraz placówek oświaty. Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez klienta lub w 24h od złożenia zamówienia. Dostarczamy wodę na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy.