Aqua Żywiec – dostawa wody

Zajmujemy się dystrybucją wody źródlanej w całej Polsce. Kim jesteśmy?

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem. Naszym głównym zadaniem jako firmy jest dystrybucja wody źródlanej niskozmineralizowanej. Tego typu woda nie nadaje się jedynie do picia, ale też do gotowania. Dzięki niej potrawy i napoje zyskają lepszy smak i będą zdrowsze. W ofercie znajduje się pięć rodzajów wód oraz soki. Oprócz tego, udostępniamy dystrybutory wody w wielu modelach.

Realizujemy zarówno nieduże dostawy do gospodarstw domowych, jak i większe zamówienia do firm, instytucji publicznych czy placówek oświaty. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i profesjonalnie. Dzięki współpracy z nami można zaoszczędzić czas i zadbać o dobre samopoczucie klientów oraz pracowników.

Nasi pracownicy udzielą Państwu wszystkich potrzebnych informacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jesteśmy rodzinną firmą traktującą każdego Klienta w sposób indywidualny i profesjonalny. Podstawowym profilem naszej działalności jest dystrybucja wody źródlanej niskozmineralizowanej, którą można pić w dowolnych ilościach. Aqua Żywiec dostarcza wodę z najlepszych polskich źródeł i soki do firm, instytucji publicznych, domów oraz placówek oświaty. Dostawy wody realizowane są bezpłatnie, w stałych terminach określonych przez klienta lub w 24h od złożenia zamówienia. Dostarczamy wodę na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy.